New Jersey

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti New Jersey parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Niu Džersyje

Naujasis DžersasNaujų Džersio valstija Jungtinės Amerikos Valstijos, įsikūręs šalies šiaurės rytų dalyje (Vidurio Atlante); Jį riboja šiaurės rytuose Niujorko valstija, rytuose - Atlanto vandenynas, Delaveras į pietus, Pensilvanija į vakarus ir šiaurės vakarus. Hadsono upė yra šiaurės rytų sienos dalis, Delavero upė ir to paties pavadinimo įlanka pažymi pietų ir šiaurės vakarų sienas. Jungtinės Amerikos Valstijos, esančios šalies šiaurės rytų dalyje (Vidurio Atlante); Jį riboja šiaurės rytuose Niujorko valstija, rytuose - Atlanto vandenynas, Delaveras į pietus, Pensilvanija į vakarus ir šiaurės vakarus. Hudsono upė yra dalis šiaurės rytų sienos, Delavero upės ir homoniminio įlankos ženklo pietų ir šiaurės vakarų sienų.
Jūs nesate tikras, ar tai yra įdomi vieta, kurioje galite ieškoti nekilnojamojo turto pardavimo New Jersey, bet jei perskaitysite mūsų aprašymą, apie nekilnojamojo turto rinkos apžvalgą galėtumėte sužinoti apie tai.

Naujasis Džersis yra šiaurės rytų valstijos JAV, apie 130 mylių nuo Atlanto pakrantės. Sostinė yra Trentonas, tačiau didžiausi miestai pagal gyventojus yra Niuarkas ir Džersis. Liberty mieste, kuriame yra Liberty valstybinis parkas, iš kur keltai išvyksta į netoliese esančią Ellis salą, yra istorinis Imigracijos muziejus ir žymia Skulptūra Laisvė.

Pavasarį nekilnojamojo turto rinka pasiekė gerą tašką, o 2017 m. Atsargos yra griežtos, o būsto kainos yra stiprios. Nesaugumas dėl naujų mokesčių ir iš anksto sumokėtų savybių išskaitymas paskatino kai kuriuos pardavėjus rasti būdą palaukti, ribotą tiekimą ir paskatino Naujojo Džersio namų pirkėjus įdomu, ar atrodo lengvata.
Čia yra 4 Naujojo Džersio nekilnojamojo turto tendencijos, kurias galite sužinoti, jei ieškote naujų objektų pardavimui Niu Džersyje 2018 m.

Naujausi mokesčių pakeitimai palaiko tam tikrų pardavėjų pardavimą Naujojoje Džersijoje.

Naujasis Džersis turi didžiausią nekilnojamojo turto mokesčio normą arba vidutinį gyvenamųjų patalpų kiekį, kuris iš tikrųjų yra mokamas kaip namų procentas.

Nekilnojamojo turto kainos, parduodamos Niujorkyje, toliau auga.
Sumažintas atsargas palaiko namo kainos Naujojoje Džersyje. Anksti pavasario rinkos paklausa 2018 m. Rodo didelę paklausą namuose, du stiprus augimas ir sveika darbo rinka.

Nors hipotekinių paskolų palūkanų normos turėtų padidėti 2018 m., Jos išlieka istoriškai žemos. Dabartiniai 30 metų fiksuoto dydžio hipotekiniai tarifai yra apie 4,5.

Trentono valstijos ir apskrities sostinės sostinė yra milžiniško pabudimo laikotarpiu. Pastaraisiais metais plačiai atgimęs ir naujas augimas prisidėjo prie jo pasirodymo kaip pagrindinis komercinis ir valstybinis centras ir ideali vieta, kur galite pradėti ieškoti parduodamo turto New Jersey. Daugybė apylinkių siūlo nemažai būsto galimybių, o daugelis jų yra traukia senovinių senų namų, esančių vidutinės kainos.

Mokesčių paskatos ir stiprios kaimynystės paramos organizacijos dar skatina šią tendenciją atnaujinti. "Trenton" siūlo puikų turtą, parduodamą Niu Džersyje, bet ir labai geras mokyklas bei kultūros paslaugų, nuo simfonijos iki teatro, iki pasaulinio lygio muziejų perteklius.

  •  
    Persikėlimas į Naująjį Džersį. Ekspatriata ir gyvena Naujasis Džersis

        Naujasis Džersis: viena iš „beprotiško kultūrinio identiteto“ paskirties vietų, tai yra tankiausiai apgyvendinta Jungtinių Amerikos Valstijų valstybė. Labiausiai apgyvendintas miestas, Newark, turintis 500 000 gyventojų, leido šiai tautai gauti „Sodo valstybės“ slapyvardį. Pripažinkite: ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 34366

Parduoda Kitas (gyvenamosios paskirties) nekilnojamas turtas, New Jersey, Bergen County, Hasbrouck Heights, 27 Division Ave

443,552.95EUR
Parduoda
Kitas (gyvenamosios paskirties) nekilnojamas turtas

175.59 m²
Gražus 4 miegamasis 3 vonios namuose nuostabioje šeimos kaimynystėje, vos toli nuo NYC. Idealiai įsikūręs labai ramioje, pageidaujamoje gatvėje. Prie ...
Cod. 3489

Parduoda Vasarnamis, New Jersey, Newark, Newark, Newark

2,794,034.36EUR
Parduoda
Vasarnamis

390 m²
Pardavimui, nekliudomai pločio įlankoje
UNAVAILABLE
Cod. 3488

Parduoda Vasarnamis, New Jersey, Trenton, Trenton, Trenton

5,146,309.23EUR
Parduoda
Vasarnamis

547 m²
Pardavimas
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB